16 января 2019

Серйозне питання про найважливіше: Для чого потрібні прописи сучасним дітям?

Школьник

Сьогодні світ наших малюків з раннього дитинства наповнений чудовими іграшками, і багато діточок активно освоюють гаджети задовго до школи. Однак електронні ігри майже не розвивають дрібну моторику дитячих рук. Різнопланові завдання, які пропонують прописи українських букв для дітей допоможуть підготувати руку дитини до встановлення красивого почерку, допоможуть розвиватися пам'яті та уваги, а також будуть сприяти творчому розвитку талантів.

Хочете ознайомитися з сучасною дитячою літературою, дізнатися про нові художні книги? Тоді загляньте на сайт видавничого дому Школа https://schoolbook.com.ua/ - тут діти та батьки знайдуть багато цікавого й захоплюючого для себе та своїх друзів.

Деякі батьки вважають, що прописи давно застаріли, оскільки весь світ активно переходить на віртуальне спілкування. Але вчені довели, що коли дитина вчиться писати саме букви, в мозку відбуваються складні процеси, що формують глибокі нейронні зв'язки. Розвивається пам'ять і зорове сприйняття, а також формується правильна мова. Тому починаючи з трьох-чотирьох років корисно почати займатися з малюком простими прописами, поступово ускладнюючи заняття й переходячи до написання букв.

Сьогодні видавці пропонують широкий вибір різних приписів, які з них підійдуть малюкові – вирішують батьки й викладачі, а ми розглянемо основні види таких книжок із завданнями.

Прописи з картинками

Ці книги наповнені завданнями для початківців-малюків, наприклад, пропонують обводити по контуру фігури та їх комбінації, які потім складаються в цікаву картинку. Для додаткового тренування їх можна розфарбовувати.

Прописи з друкованими літерами

Дитина на початку обводить букву по контуру, а потім самостійно відтворює її в клітці або рядку. Такі заняття важко даються дітям, оскільки багаторазове повторення написання букв швидко набридає. Але при дбайливому керівництві з боку дорослих, дитина успішно справляється з труднощами.

Прописи з іграми

Ці заняття розраховані на юних читачів, яким подобається малювати і розфарбовувати. Сюжет гри допомагає малюкові непомітно і захоплююче виконувати вправи з написання гачків, цифр і букв. Однак діти старшого віку можуть не дуже цікавитися такими заняттями, віддаючи перевагу класичним прописами з літерами.

Прописи з літерами

Найкращі завдання, на думку педагогів, містять різноманітні гачки, палички та кружечки, які згодом стають літерами, і самі букви алфавіту в різних варіантах – великі, маленькі, написані пунктиром для обведення. Великий інтерес викликають завдання з наклейками, тим, щоб обводити по контурах, віршами. Прописи з літерами допомагають навчитися писати сучасні образи літер.


Подпишитесь на "Трибун" в вашем TelegramFacebook и Youtube. Оперативно и лаконично о самом важном

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!