19 сентября 2018

Громадяни проти ям. Як змінити стан доріг?

Координатор руху "Сильні Громади" у місті Сєвєродонецьк

За останні декілька десятків років більшість доріг капітально не ремонтувались жодного разу. Останнім часом розпочали виділяти кошти та проводити капітальний ремонт великих доріг, наприклад, по проспекту Гвардійському.  Але глобально відсутня програма та фінансування. Раніше з обласного бюджету надавались кошти до Сєвєродонецької міської ради щороку. Наразі субвенції на дороги не поступають. Також не зрозумілим є визначення пріоритетів щодо першочерговості ремонтів.

Проблеми в місті є не тільки у зв’язку з відсутністю фінансування. В місті відсутнє спеціалізоване підприємство, яке б могло займатися поточним та капітальним ремонтом доріг. На сьогодні в області є лише одне підприємство яке може робити капітальний ремонт доріг та має замкнутий цикл та два асфальтні підприємства.

Дуже позитивним моментом є зацікавленість приватного бізнесу до цієї сфери. В місті з’явився невеликий бізнес з цікавою технологією дорожнього покриття за допомогою інфрачервоного розігріву старого асфальту. Ямкові ремонти проводяться, але глобально, нажаль, не можуть вирішити ситуацію.

Питання вимагає відритого діалогу з громадськістю та експертного обговорення. Саме для такого обговорення і для роботи над концепцією вирішення проблеми доріг в Сєвєродонецьку створюється клуб «Ефективне місто», презентація якого відбудеться під час лекції «Громадяни проти ям. Як змінити стан доріг?» сьогодні 19 вересня о 17.30 в Кризовому медіа центрі «Сіверський Донець » (пр. Центральний, 54).

До участі запрошуємо громадських активістів, представників громадських організацій, місцевих осередків політичних партій, представників засобів масової інформації, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!