19 октября 2018

Луганська "Зоря" вийде на поле в оновленому складі

Заря

Щонайменше вісім гравців поповнять склад чорно-білої футбольної команди Луганщини. Про це повідомив генеральний директор "Зорі" (Луганськ) - Сергій Рафаілов.

Через травмування деяких граців, лінія захисту луганчан у потрібному темпі не зіграла. Якщо раніше це була найсильніша та найстабільніша позиція, то на даному етапі положення залишає бажати кращого. "Такоі кількості пропущених м'ячів на рахунку захисту не було давно"- зауважив сам генеральний директор. Також у свою чергу свою роль зіграв той факт, що деякі гравці не будуть продовжувати контракти.

Зі слів Сергія Рафаілова до складу "Зорі" вже скоро ввійдуть як і імениті футболісти, так і будуть відкриття молодих спортсменів. Не виключений варіант й присутності на полі кількох іноземних гравців. Підсилення захисту дасть можливість більше стримувати суперника. 

Тож успіху "Зорі" і чекаємо результатів на полі!

Автор Софія Нельсон 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!