22 сентября 2018

У Рубіжному зник чоловік

Увага розшук
Рубіжанським відділом поліції ГУНП в Луганській області розшукується безвісті зниклий гр.Понамарьов Віктор Олексійович, 1957 року народження.
 
Як повідомили в поліції, чоловік після перенесеного мікроінсульту страждає на тимчасову втрату пам'яті. При собі має записку, в якій вказінні його анкетні дані, адреса мешкання та номер мобільного телефону дружини.
 
"Прикмети: на вигляд 65-68 років, повної тілобудови, зріст 174 см. Був одягнений у куртку чорного кольору, темні спортивні штани та кепку сірого кольору.
 
У разі, щодо можливого місця перебування розшукуваного просимо повідомити за номером телефону чергової частини Рубіжанського ВП 0660191619; о/у ВКП Рубіжанського ВП Глушков Дмитро В'ячеславович-0959352891, Старовойтов Антон Юрійович-0990471484.ЦІЛОДОБОВО", - йдеться в повідомлені.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!