26 сентября 2018

Маєш право знати: огляд проектів рішень 54 сесії Рубіжанської міськради

мпсг1

Голова ГО "ЛОО "Солідарність" Координатор руху "Сильні громади" у м.Рубіжне

27 червня 2018 року о 15:00 в малій залі засідань міської ради (3 поверх) відбудеться чергова 54 сесія Рубіжанської міської ради. Розпорядження з порядком денним сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради. На розгляд сесії виноситься 50 питань, 28 з яких – земельні.

Першим проектом рішення «Про утворення територіальних формувань цивільного захисту м. Рубіжне та затвердження Положення про них» пропонується утворити територіальні формування цивільного захисту у Рубіжному. Зробити це  хочуть, шляхом об’єднання об’єктових формувань цивільного захисту.

Ці формування зазвичай створюються із місцевих структур, які можуть виконувати рятувальні, аварійно-відновлювальні, аварійно-технічні, пожежні, інженерні, медичні, транспортні, ремонтні та інші роботи. До формувань можна залучати лише ті організації, які мають понад 50 працівників, а безпосередньо для виконання завдань у разі настання надзвичайних ситуацій – не більше 15% персоналу.

Другим проектом рішення «Про затвердження розміру цільової соціальної матеріальної допомоги на встановлення приладів індивідуального опалення соціально вразливим верствам населення міста Рубіжне» пропонується затвердити платіжний реєстр для перерахування цільової соціальної матеріальної допомоги на встановлення приладів індивідуального опалення. До реєстру входять 27 власників однокімнатних квартир, 34 – двокімнатних та 17 – трикімнатних.

Проектом рішення «Про затвердження інвестиційного договору щодо забезпечення теплопостачання об’єктів соціальної сфери» пропонується затвердити текст інвестиційного договору між Рубіжанською міською радою Луганської області та ТОВ ПКП «СПЕЦЕНЕРГО» на проектування та будівництво котельних для об’єктів соціальної сфери.

Проектом рішення «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рубіжанської міської ради Луганської області» пропонується створити нову Комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Рубіжанської міської ради. Зокрема, оголосити конкурс на посаду директора комунальної установи, затвердити перелік штатних посад, припинити роботу міської психолого-медико-педагогічної консультації, яка діє без утворення юридичної особи при методичному кабінеті управління освіти Рубіжанської міської ради.

Міські цільові програми та зміни до них

Проектом рішення «Про внесення змін до Програми утримання та ремонту об’єктів міського благоустрою в м.Рубіжне на 2016-2018 рр.» передбачається внесення змін до Плану очікуваного фінансування Програми на 2018 рік. Додатково профінансують:

 • поточний ремонт обладнання ігрових майданчиків на території комунальної та житлової забудови – 100 тисяч гривень;
 • проектні роботи для будівництва міського кладовища м. Рубіжне – 600 тисяч гривень.

Проектом рішення «Про вартість харчування у закладах загальної середньої освіти міста Рубіжного» пропонується затвердити з 1 вересня вартість одноразового харчування учнів у школах за кошти місцевого бюджету:

 • для учнів 1-4 класів пільгової категорії – 14,7 гривень з ПДВ;
 • для учнів 1-4 класів не пільгової категорії – 9 гривень з ПДВ;
 • для учнів 5-11 класів пільгової категорії – 17,7 гривень з ПДВ.

Перерозподіл комунального майна

Депутатам запропонують погодити передання на майже 3 роки в оренду нежитлового приміщення, площею 349,3 м2 у будівлі майстерні, що розташована на вулиці Миру, 46а, в Рубіжному фізичній особі-підприємцю Рибалко Ю. О. для розміщення столярної майстерні.

У іншому проекті рішення йдеться про надання згоди управлінню охорони здоров’я Рубіжанської міської ради виступити позичкодавцем і укласти договір позички нежитлових приміщень на 2 роки з Луганським обласним центром з профілактики та боротьби зі СНІДом. Адреси приміщень:

 • вулиця Студентська, 19 – частина приміщень, загальна площа 28,5 кв. м, в анатомопаталогічному корпусі, та частина приміщень, загальна площа 30,4 кв. м, в будівлі харчоблоку;
 • вулиця Богдана Хмельницького, 66а – частина приміщення рентген-кабінету, загальна площа 26,8 кв. м, на першому поверсі терапевтичного корпусу.

Іншим проектом рішення передбачається передати недобудований житловий будинок у 7-му мікрорайоні Рубіжного у власність громади міста.

Ще одне важливе рішення, яке запропонують на розгляд депутатам – затвердити перелік територій, що обслуговуються закладами освіти.

Проектом рішення «Про надання статусу парку земельній ділянці, розташованій за адресою: м.Рубіжне, територія, обмежена вул. Б.Хмельницького, пр-том. Переможців, вул.Визволителів, пров. Клубний» пропонується надати вказаній ділянці, площею 13,6174 га, статус парку.

Штатні розклади та оклади

Проектом рішення «Про введення до штатних розписів закладів освіти додаткових штатних одиниць» пропонується:

 1. ввести додатково з 1 вересня до штатних розписів у школах такі посади:
 • сестра медична з дієтичного харчування – 2,5 штатних одиниці;
 • кухар – 17 штатних одиниць;
 • підсобний робітник – 10 штатних одиниць;
 • комірник – 5 штатних одиниць.
 1. ввести додатково з 1 вересня до штатного розпису централізованої бухгалтерії управління освіти Рубіжанської міської ради такі посади:
 • провідний спеціаліст – 1 штатну одиницю;
 • спеціаліст 1 категорії – 1 штатну одиницю.

Проектами рішень №№15-21 «Про внесення змін до рішення міської ради «Про умови оплати праці» пропонується у зв’язку зі змінами від 10 травня 2018 року до постанови Кабінету Міністрів України №268 від 9 березня 2006 року встановити з 18.05.2018:

 • заступнику міського голови Стародубцеву посадовий оклад в розмірі 8000 гривень
 • заступнику міського голови Сидоренковій посадовий оклад в розмірі 8000 гривень
 • першому заступнику міського голови Башкіру посадовий оклад в розмірі 8400 гривень
 • заступнику міського голови Абрамян посадовий оклад в розмірі 8000 гривень
 • керуючому справами виконавчого комітету Арцеву посадовий оклад в розмірі 8000 гривень
 • секретарю міської ради Соловйову посадовий оклад в розмірі 8000 гривень
 • міському голові Хортіву посадовий оклад в розмірі 9800 гривень

Окремо розглянемо проект рішення про внесення змін до бюджету міста, яким передбачається:

1. За рахунок вільного залишку, що склався на 1 січня 2018 року, виділяються додатково 20 тисяч гривень управлінню житлово-комунального господарства на оплату суспільно-корисних оплачуваних робіт для відбування покарання особам, які скоїли адміністративне правопорушення.
2. Перерозподіляються бюджетні кошти:

 • 120 тисяч гривень з виконавчого комітету на управління житлово-комунального господарства на проектні роботи по встановленню 4 світлофорів на перехрестях міста;
 • управлінню житлово-комунального господарства – 60 тисяч гривень з об’єкту «Влаштування модульної котельні в КДНЗ №6 “Яблучко” на проектні роботи по встановленню 4 світлофорів на перехрестях міста;

3. За рахунок трансфертів виділяються додатково 660 тисяч гривен управлінню охорони здоров’я на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.

4. З резервного фонду міського бюджету виділяються кошти управлінню житлово-комунального господарства:

 • 85,2 тисяч гривень на запобігання виникнення надзвичайної ситуації;
 • 39,9 тисяч гривень на транспортно-експедиторські послуги із завезення активного мулу.

Решту проектів рішень можна віднести до категорії земельних питань

Це проекти рішень приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо).

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить
Комментариев: 37
Илья - 2018-06-26 10:30:53
А что делать с проблемой долгов за воду ни слова?


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!