23 сентября 2018

Маєш право знати: чи повторить Рубіжне помилку Сєвєродонецька?

рубежное

Голова ГО "ЛОО "Солідарність" Координатор руху "Сильні громади" у м.Рубіжне

27 вересня о 15:00 у малій залі засідань відбудеться чергова 33 сесія Рубіжанської міської ради. Розпорядження з проектом порядку денного сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради 15 вересня 2017 року. На розгляд сесії виноситься 33 питання, 20 з яких – земельні.

Всі проекти рішень, що винесено на розгляд 33 сесії, можна умовно поділити на декілька блоків:

Перший блок – це звіти:

 1. «Про хід виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста Рубіжне на 2017 рік за 1 півріччя»
 2. «Про затвердження звіту про результати періодичного відстеження результативності регуляторного акту «Порядок проведення конкурсу на право оренди майна територіальної громади м. Рубіжне»
 3. «Про затвердження звіту про результати періодичного відстеження результативності регуляторного акту «Порядок відчуження майна комунальної власності територіальної громади м. Рубіжне»

Другий блок – міські програми та зміни до них:

 1. «Про внесення змін до рішення Рубіжанської міської ради від 28.10.2016 №17/1 «Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту в м. Рубіжне на 2014-2018 роки (нова редакція)», яким уточняються функції КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс»
 2. «Про затвердження Програми відшкодування вартості послуг з санаторно-курортного лікування ветеранів війни та компенсації особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною у м. Рубіжне на 2017 рік» яким передбачається виділення на такі цілі майже 200 тисяч гривень.

Третій блок – комунальне майно:

 1. «Щодо пропозиції до Луганської обласної державної адміністрації виступити «Ініціатором» та «Замовником» проекту «Покращення стану об’єктів культурної спадщини м. Рубіжне»». У проекті пропонується звернутися до Луганської обласної державної адміністрації з пропозицією виступити «Ініціатором» та «Замовником» проекту «Покращення стану об’єктів культурної спадщини м. Рубіжне» з орієнтовною вартістю 12 мільйонів гривень.
 2. «Про надання у користування складових газорозподільної системи оператору ГРМ - ПАТ «Луганськгаз». Передати елементи газорозподільної системи планують на 10 років на баланс ПАТ «Луганськгаз», які обліковуються на балансі КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго» Рубіжанської міської ради залишковою вартістю 233,6 тисяч гривень.
 3. «Про закріплення об’єкта нерухомого майна за КП «РФСК» пропонується закріпити торгівельний майданчик, розташований за адресою: м. Рубіжне, вул. Володимирська, буд. № 25г, за комунальним підприємством «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» Рубіжанської міської ради.
 4. «Про прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Рубіжне системи електронного голосування «VІCHЕ», системи електронної черги для Рубіжанського ЦНАП та обладнання, програмного забезпечення для управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради. Проектом пропонується прийняти безоплатно до комунальної власності територіальної громади м. Рубіжне майно системи електронного голосування «VІCHЕ», системи електронної черги для Рубіжанського ЦНАП, обладнання та програмного забезпечення для управління праці та соціального захисту населення Рубіжанської міської ради на загальну суму більш ніж 2,3 мільйони гривень.

Окремо можна виділити проект рішення за номером 13 «Про погодження укладення договору реструктуризації заборгованості КСТП «РТКЕ» за природний газ» яким пропонується:

 • надати дозвіл Комунальному спеціалізованому теплозабезпечуючому підприємству «Рубіжнетеплокомуненерго» Рубіжанської міської ради укласти договір про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ з ПАТ «НАК «Нафтогаз України» та Дочірньою компанією «Газ України» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»
 • Рубіжанській міській раді виступити гарантом виконання Комунальним спеціалізованим  теплозабезпечуючим    підприємством «Рубіжнетеплокомуненерго» Рубіжанської міської ради зобов'язань перед ПАТ «НАК «Нафтогаз України» та Дочірньою компанією «Раз України» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» за договором реструктуризації.

Фактично цей договір з одного боку дає змогу Рубіжному розпочати опалювальний сезон, а з іншого – накладає на громаду міста зобов’язання сплатити борг перед постачальниками газу, якщо КСТП «Рубіжнетеплокомуненерго» за п’ять років (стандартний строк за умовами типового договору) не погасить власний борг, що склався станом на 01.07.2016 року. Ми пам’ятаємо, що наші сусіди з Сєвєродонецька вже обпеклися на такому договорі, коли поручилися за місцеву тепломережу й майже не втратили Льодовий палац. Тому наразі дуже цікаво, як саме підкріплені гарантії міськради – це кошти міського бюджету, чи перелік комунального майна?

Ще одне питання, яке можна виділити окремо – це зміни до міського бюджету:

1. За рахунок перевиконання дохідної частини загальному фонду бюджету на 01.09.2017 року виділяються додаткові кошти:

виконавчому комітету

 • 50 тисяч гривень для оплати вступного та щорічного членського внеску в Асоціацію органів місцевого самоврядування Луганської області;
 • 29,9 тисяч гривень для оплати послуг КП «Телерадіокомпанія «Рубіжне» у зв’язку зі змінами вартості однієї хвилини ефірного часу;

управлінню житлово-комунального господарства

 • 600 тисяч гривень на поточні видатки у зв’язку зі збільшенням обсягу робіт щодо благоустрою міста
 • 100 тисяч гривень на поточний ремонт асфальтобетонного покриття доріг міста
 • 100 тисяч гривень на укладання тротуарів, пішохідних доріжок, поточний ремонт внутрішньо квартальних проїздів
 • 400 тисяч гривень на капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі
 • 290 тисяч гривень на капітальний ремонт приміщень будівлі Рубіжанської СШ I-III ступенів №10;
 • 660 тисяч гривень на капітальний ремонт пасажирських ліфтів в багатоповерхових житлових будинках;

відділу культури, молоді та спорту

 • 260,4 тисяч гривень для виплати заробітної плати та нарахування на заробітну плату у зв’язку з її підвищенням
 • 28,9 тисяч гривень на придбання комп’ютерної техніки (комп’ютер, МФУ)
 • 45,7 тисяч гривень на придбання теплового лічильника для ДЮСШ;
 • 732,4 тисячі гривень для виплати заробітної плати та енергоносіїв КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс»

управлінню охорони здоров’я - 24,2 тисячі гривень на виплату заробітної плати у зв’язку з її підвищенням

управлінню освіти - 102,2 тисячі гривень для проведення поточного ремонту системи опалення в загальноосвітніх школах (СШ № 2, ЗШ № 3, ЗШ № 8).

2. За рахунок залишку спеціального фонду виділяється додатково 197,8 тисяч гривень управлінню житлово-комунального господарства на облаштування пожежного трубопроводу від свердловини №2 до полігону твердих побутових відходів.

3. Перерозподіляються бюджетні кошти:

управління праці та соціального захисту населення:

 • 174,1 тисяч гривень по трансфертам з державного бюджету
 • 6,3 тисячі гривень на придбання МФУ  для Територіального центру;

виконавчий комітет:

 • 28,3 тисячі гривень на придбання комп’ютера для відділу бухгалтерського обліку
 • 10 тисяч гривень на придбання рекламного банера 9/12м. довгострокового користування.

управління житлово-комунального господарства за рахунок зменшення видатків на капітальний ремонт покрівель багатоповерхових житлових будинків у сумі 505 тисяч гривень збільшуються видатки:

 • 120 тисяч гривень на капітальний ремонт козирків над входами у під'їзди житлових будинків
 • 50 тисяч гривень на капітальний ремонт під'їздів та сходових клітин житлових будинків
 • 220 тисяч гривень на капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул. Студентська, 33
 • 137,9 тисяч гривень на капітальний ремонт покрівлі багатоповерхового житлового будинку по вул. Б. Хмельницького, 105
 • 25 тисяч гривень на капітальний ремонт тротуарів по вул. Менделєєва.

Решту проектів рішень можна віднести до категорії земельних питань

Це проекти рішень приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо).

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!