15 августа 2018

Рубіжне стало на крок ближче до інклюзивності

Голова ГО "ЛОО "Солідарність" Координатор руху "Сильні громади" у м.Рубіжне

11 жовтня клуб «Ефективне місто» у м.Рубіжне звернувся з ініціативою щодо забезпечення інклюзивності пішохідних переходів при реконструкції дороги по вулиці Миру. Детально про ситуацію можна дізнатися з матеріалу Про дороги та інклюзивність.

І ось вже 1 листопада є перші результати. Бордюри на місцях, що були вказані у зверненні та матеріалі ЗМІ були занижені підрядною організацією до рівня, що забезпечить врахування потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Це перша маленька перемога клубу «Ефективне місто» в м.Рубіжне, яка дозволила попередити проблеми з пересуванням осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, які неодмінно виникли б після закінчення ремонту дороги. Хотілося також подякувати Рубіжанській міській раді, за розуміння важливості піднятого нами питання та сприяння в його вирішенні. Бо саме до міської ради звернулася команда «Ефективного міста» за підтримкою нашої ініціативи, розуміючи, що замовником ремонту виступає область і фактично місто майже не має важелів впливу на підрядника.

На фото видно нові інклюзивні пішохідні переходи по вулиці Миру. Щодо розбитих тротуарів та асфальту біля них – роботи з ремонту автодороги наразі не завершено тому ці технічні моменти можна поки що опустити.

Цей приклад показує, що навіть ініціатива декількох чоловік, якщо вона актуальна для міста й важлива для добробуту та комфорту містян, може бути підтримана органами місцевого самоврядування та виконавчою владою. Головне не сидіти й не мовчати. Давайте вирішувати проблеми Рубіжного разом. Долучайтеся до клубу «Ефективне місто». Пишіть на електронну адресу gromady@rub.org.ua і ми обов’язково запросимо Вас на найближче засідання клубу.

Координатор руху "Сильні громади" у Рубіжному Євген Ільченко


Проект "Ефективне місто" реалізується рухом “Сильні громади” ГО “Центр UA” та ГО “Студена” в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Реалізація цього проекту стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!