19 сентября 2018

Маєш право знати: огляд проектів рішень 46 сесії Рубіжанської міськради

Голова ГО "ЛОО "Солідарність" Координатор руху "Сильні громади" у м.Рубіжне

28 березня о 15:00 у малій залі засідань відбудеться чергова 46 сесія Рубіжанської міської ради. Розпорядження з порядком денним сесії міської ради розміщено на офіційному сайті ради. На розгляд сесії виноситься 136 питань, 87 з яких стосуються надання земельних ділянок учасникам АТО, та ще 17 – інші земельні питання.

Перший проект рішення «Про стан законності на території м. Рубіжне у 2017 році та заходи щодо її зміцнення». Фактично це звіт прокурора за 2017 рік.

Другий проект рішення «Про стан виконання «Міської програми попередження та профілактики злочинів та правопорушень, а також зміцнення матеріально – технічної бази Рубіжанського управління поліції ГУНП в Луганській області на 2016-2020р.р.». Фактично це звіт поліції за 2017 рік.

Інші проекти рішень можна умовно поділити на блоки.

Перший блок – звіти про виконання програм та про результати діяльності.

Немає сенсу описувати всю інформацію цих звітів, оскільки всі вони будуть оприлюднені найближчим часом. Тому у цій статті ми розглянемо лише найцікавіші моменти.

Проектом рішення «Про стан виконання  «Програми «Безпечне місто» в м. Рубіжне за 2017 рік» доводиться інформація щодо реалізації програми протягом 2016-2017 років.

Проектом рішення «Про хід виконання Міської цільової програми забезпечення пожежної безпеки на території міста Рубіжне та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного характеру у 2014 – 2018 роках за 2017 рік» доводиться інформація про фактичне виконання програми у 2017 році.

Проектом рішення «Про хід виконання у 2017 році міської Програми «Про міське замовлення на навчання спеціалістів у ДУ «Луганський державний медичний університет» на 2012-2017 роки» доводиться наступна інформація: за 2017 рік на оплату навчання булло витрачено 22,2 тисячі гривень.

Проектом рішення «Про хід виконання у 2017 році Програми зайнятості населення м. Рубіжне на період до 2017 року, та продовження її терміну  дії до 2020 року» доводиться наступна інформація:

Проектом рішення «Про хід виконання у 2017 році міської програми «Запобігання виникненню інвалідності у дітей від 2 до 18 років» на 2016-2020 роки» доводиться наступна інформація:

Також на розгляд сесії виносяться звіти про роботу постійних комісій ради у 2017 році:

 • Звіт постійної комісії міської ради з соціальних питань про діяльність у 2017 році.
 • Звіт постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку, бюджету та фінансів про діяльність у 2017 році.
 • Звіт постійної комісії міської ради мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, гласності та законності про діяльність у 2017 році.
 • Звіт постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, містобудування та земельних відносин про діяльність у 2017 році.

До другого блоку питань можна віднести проекти рішень про внесення змін у діючі програми:

Проектом рішення «Про внесення змін до рішення Рубіжанської міської ради від 30.01.2014 №38/54 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення пожежної безпеки на території міста Рубіжне та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного характеру у 2014 – 2018 роках» вносяться правки до назв управлінь та відділів у зв’язку з їх реорганізацією.

Проектом рішення «Про внесення змін до рішення Рубіжанської міської ради від 20.12.2017 року №39/3» пропонується внести зміни до додатку 1 до рішення «Про затвердження Порядку роботи комісії з  надання цільової соціальної матеріальної допомоги на встановлення приладів індивідуального опалення та її складу»

Проектом рішення «Про внесення змін до рішення Рубіжанської міської ради від 01.11.2017 №34/10» пропонується викласти пункт 1 у наступній редакції:

Проектом рішення «Про внесення змін до рішення «Про утворення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території м. Рубіжне» пропонується внести зміни до складу комісії у зв’язку з кадровими змінами.

Проектом рішення «Про внесення змін до Програми утримання та ремонту об'єктів міського благоустрою в м.Рубіжне на 2016-2020 рр» пропонується викласти додаток у новій редакції

Проектом рішення «Про внесення змін до рішення Рубіжанської міської ради від 28.12.2017 №40/11» пропонується затвердити у новій редакції кошторис фінансування програми

Наступний блок питань – комунальне майно.

Проектом рішення «Про прийняття майна у комунальну власність територіальної громади м.Рубіжне» пропонується

Проектом рішення «Про надання згоди на передачу об’екту нерухомого майна у державну власність» пропонується надати згоду на передачу заглибленої споруди (сховище) загальною площею 748,2 кв. м по вул. 30 років Перемоги, 5а, у державну власність до сфери управління Луганської обласної державної адміністрації - Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Проектом рішення «Про згоду на передачу у позичку об’єкту нерухомого майна по вул. Пушкіна, 13а, м. Рубіжне» пропонується надати згоду комунальному підприємству «Бюро технічної інвентаризації» укласти договір позички майна на термін два роки 11 місяців з Луганським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України.

Окремо можна виділити проект рішення «Про затвердження переліку осіб, яким встановлюються прилади індивідуального опалення за бюджетні кошти» яким до переліку додаються ще 27 осіб.

Також окремо розглянемо проект рішення про внесення змін до бюджету міста, яким пропонується:

1.за рахунок вільного залишку, що склався на 01.01.2018 року виділяються додаткові кошти:

управлінню житлово-комунального господарства:

 • 75 тисяч гривень на проектні роботи по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі Рубіжанської ЗОШ I-II ступенів  №1, м.Рубіжне»;
 • 83 тисячі гривень на проектні роботи по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі Рубіжанської ЗОШ I-III ступенів  №4, м.Рубіжне»;
 • 71 тисяча гривень на проектні роботи по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі КНВК ЗОШ I-II ступенів  №5 ДНЗ (дитячий садок), м.Рубіжне»;
 • 450 тисяч гривень на проектні роботи по об’єкту «Реконструкція будівлі терапевтичного корпусу ЦМЛ, м.Рубіжне»;
 • 520,1 тисяч гривень на капітальний ремонт пасажирських ліфтів в багатоповерхових житлових будинках;
 • 30 тисяч гривень на проведення попереджувальних робіт по захисту споруд міста від повені;
 • 5 тисяч гривень на придбання періодичного видання «Ціноутворення у будівництві»;
 • 620 тисяч гривень. на погашення заборгованості за електроенергію у місцях загального користування КП «БТІ»,

управлінню охорони здоров’я у сумі 173,2 тисяч гривень для придбання вакцини проти сказу,

виконавчому комітету у сумі 50 тисяч гривень для співфінансування проекту «Зміцнення громадської довіри».

2. За рахунок вільного залишку, що склався на 01.01.2018 року по  спеціальному фонду, виділяються додаткові кошти управлінню житлово-комунального господарства:

 • 216,8 тисяч гривень на капітальний ремонт пасажирських ліфтів в багатоповерхових житлових будинках;
 • 10 тисяч гривень на придбання саджанців дерев.

3. За рахунок перевиконання доходної частини спеціального фонду станом на 12.03.2018 виділяються додаткові кошти управлінню житлово-комунального господарства в сумі 113,1 тисяч гривень на капітальний ремонт пасажирських ліфтів в багатоповерхових житлових будинках.

4. За рахунок відповідної субвенції з державного бюджету виділяються додаткові кошти управлінню освіти в сумі 231 тисяча гривень.

Проектами рішень з 49 по 136 пропонується надати дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО.

Решту проектів рішень можна віднести до категорії земельних питань

Це проекти рішень приватного характеру (оформлення та розірвання договорів оренди, припинення права постійного користування, згода на розробку технічної документації тощо).

Координатор руху «Сильні громади» у Рубіжному Євген Ільченко

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!