16 августа 2018

Війна на Донбасі: поблизу окупованого Луганська виявили майже 100 танків бойовиків

Співголова ГІ" Права Справа"

На території окупованих районів Луганської області спостерігається скупчення важкої техніки бойовиків та найманців Російської Федерації.

Безпілотник спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксував майже 100 танків бойовиків недалеко від окупованого Луганська.

Зазначається, що 31 танк знаходився поблизу населеного пункту Круглик, 19 танків в районі Мирного, 13 танків неподалік від Шимшиновки, а також 24 танки біля с. Бугаївка.

Як повідомлялося раніше, з території Ростовської області (РФ) на територію тимчасово окупованих районів Луганської області були передислоковані окремі частини 7-ї окремої гвардійської Червонопрапорної орденів Кутузова, Суворова танкової бригади. Місце постійної дислокації - м. Чебаркуль, Челябінська область(РФ).

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", в районі тимчасово окупованого селища міського типу Бірюкове Свердловського району Луганської області був розквартирований підрозділ ЗС РФ загальною чисельністю до 90 чоловік.

Селище Бірюкове розташоване за 15-ть кілометрів на південний схід від районного центру. За декілька кілометрів на схід від околиці селища, проходить українсько-російський державний кордон.

Крім живої сили було зафіксовано присутність важкої бронетехніки - танків Т-72 у кількості 25 одиниць. За інформацією місцевих джерел ГІ «Права Справа» загальне керівництво підрозділом здійснює підполковник ЗС РФ Мірзахметов Салават, башкир за національністю.

Крім того, були встановлені місця розквартирування бійців 7-ї окремої танкової бригади на території м. Луганськ. Також встановлені адреси баз зберігання та ремонту важкої техніки бойовиків на території Луганська та Луганської області.

Дмитро Снєгирьов

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.
 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!