14 декабря 2018

Що треба знати про наступ на бойовиків "ЛНР" і "ДНР"

Письменник, журналіст, блогер.

Ті "герої", що з кафешок Києва, Тернопіля або безпечного Львова кричать про необхідність кинути ЗСУ в наступ на бойовиків ДНР-ЛНР, мовляв, там самі алкаші й вони не протримаються і трьох днів, мають знати наступне:

У Головному управлінні розвідки Міноборони України стверджують: у керівному складі «корпусів» місцевих жителів немає вже давно.Близько 750 кадрових офіцерів і генералів Збройних сил Росії на сьогоднішній день обіймають керівні посади в першому та другому «армійських корпусах».

Це найбільш важливі посади.Бойовики першого і другого «армійських корпусів» розділені на 9 «бригад», 5 окремих «полків», 14 «батальйонів», окремі «роти» і «батальйони територіальної оборони».

У військовій розвідці України підрахували: на озброєнні бойовиків зараз є 475 танків, майже тисяча (948) бойових броньованих машин, 762 артилерійські системи і понад 200 (208) реактивних систем залпового вогню.

Таким чином кількість танків на озброєнні бойовиків перевищує аналогічні показники таких армій країн-членів НАТО, як Великобританія, Німеччина або Франція.

Військова розвідка розглядає ці два «корпуси» як складову частину угруповання, яку Росія розгорнула на нашому Донецькому напрямку. Система управління пов'язана і безпосередньо замикається на Південному військовому окрузі – це по-перше.

По-друге, все що стосується управління, підготовки, забезпечення і взагалі організації повсякденної діяльності – це все здійснюється з Південного військового округу.

В українській військовій прокуратурі заявляють, що кількість росіян в угрупованнях сягнула 11 тисяч, три з яких – це кадрові російські військові.

Волонтери за час конфлікту ідентифікували представників понад 90 різних військових підрозділів Росії.Раніше в СБУ заявляли, що їм відомо майже про дві сотні (195) тренувальних баз, де проходили підготовку бойовики: 54 з них – в Росії, 30 – на території окупованої Криму і 111 на підконтрольних угрупованням «ЛДНР» територіях.

Представники військової розвідки заявляють, що зараз армійські корпуси посилено проводять навчання і готові до активних бойових дій.Степан Полторак повідомив, що на кордоні з Україною росіяни зосередили 77 тисяч військовослужбовців.

Підніміть свої сідалища з м`якеньких диванів, візьміть автомата і покажіть своє геройство, геніальні наполеони.

Дякую Олександру Нестерову за інформацію.

ПАВЛО ПРАВИЙ 

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.


Подпишитесь на "Трибун" в вашем TelegramFacebook и Youtube. Оперативно и лаконично о самом важном

Редакция сайта не несёт ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить
Комментариев: 2
PFedyk - 2018-08-08 14:23:44
Тернополя або Тернопілля (місто чи край, що мав на увазі автор?)
Автор ще не зауважив, до яких людських жертв може призвести "геройство" при звільненні міст...


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!