21 января 2019

Рух "Сильні громади" організовує конференцію "Охорона здоров'я 2019: порядок денний"

Координатор руху "Сильні Громади" у місті Сєвєродонецьк

Запрошуємо Вас до участі у конференції "Охорона здоров'я 2019: порядок денний", яку організовує рух "Сильні громади" Всеукраїнської ГО "ЦентрUA". Конференція відбудеться у суботу, 22 грудня, у м. Бахмут з 10:30 до 16:00, на базі Центральної районної лікарні м. Бахмут (Донецька область), яка знаходиться за адресою: вул. Сібірцева, 15. Заклад на Google-карті https://goo.gl/maps/fQHJQ3bnCjG2

Запрошений гість конференції - секретар Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я, Євген Гончар. Євген брав активну участь в підготовці та впровадження медичної реформи. Громадська рада при МОЗ, яку представляє Євген, аналізує велику кількість нормативних документів, які стосуються змін у системі охорони здоров'я і надає свої висновки та рекомендації щодо них. У комунікації з лікарями, пацієнтськими організаціями та Міністерством вдається втілювати ці зміни у більш якісному форматі, який відповідає інтересам суспільства. Тому пропозиції та рекомендації учасників конференції щодо змін і вдосконалення системи охорони здоров'я будуть розглянуті Громадською Радою при МОЗ і запропоновані Міністерству.

Під час конференції учасники зможуть підбити підсумки впровадження медичної реформи на місцях та поставити питання спікеру. Формат конференції передбачає відверте спілкування про проблеми і виклики у професійному колі.

Організатори відшкодовують учасникам конференції витрати на проїзд з інших міст до міста проведення конференції за наявності оригіналів квитків. Саме тому рекомендуємо купувати електронні квитки через сервіси http://inbus.ua (Донецька область) та http://ticket.bus.com.ua/order?lang=ru (Луганська область) або звертатись за дублікатом зворотнього квитка у касі. Також організатори забезпечують учасників харучванням.

Додаткова інформацію Ви можете дізнатись за телефонами: 050-525-0987 (Павло, організаційні моменти) та в день заходу 095-307-63-30 (Анна).


Подпишитесь на "Трибун" в вашем TelegramFacebook и Youtube. Оперативно и лаконично о самом важном

Редакция сайта не несёт ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!