22 сентября 2018

На Луганщині «Фантом» запобіг крадіжці 50 метрів залізничних колій

 
Днями співробітники спецпідрозділу «Фантом» управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон проведення АТО Головного управління ДФС у Луганській області у населеному пункті Золоте-4 Попаснянського району припинили демонтаж залізничних колій.
 
При цьому на «гарячому» затримали шість осіб, які за допомогою газових різаків здійснювали порізку залізничного полотна.
 
Надалі демонтовані колії фрагментами довжиною від 2 до 4 метрів завантажували в автомобіль КрАЗ для подальшого транспортування та здачі їх у пункти прийому металобрухту.
 
На момент затримання порушників ними було вирізано та завантажено до транспортного засобу майже 50 метрів колії.
 
На місце події викликано наряд ГУ НП в Луганській області. Правоохоронцям передані правопорушники, вантажівка, а також обладнання, за допомогою якого здійснювався демонтаж залізничних колій.
 
До ЕРДР внесено відомості про кримінальне правопорушення за ч.2 ст. 185 КК України (крадіжка) та розпочато досудове розслідування.
 
За інформацією Головного управління ДФС у Луганській області
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!