18 декабря 2018

У Рубіжному провели акцію «Будь уважний, пішоходе!»

Голова ГО "ЛОО "Солідарність" Координатор руху "Сильні громади" у м.Рубіжне

9 жовтня за ініціативи Управління патрульної поліції Луганської області спільно з рухом «Сильні громади» ГО «Центр ЮЕй» та громадською ініціативою «Співпраця безпеці Лисичанська»у Рубіжному пройшла акція «Будь уважний, пішоходе!».

Головна мета заходу – попередження скоєння ДТП за участі пішоходів, забезпечення безпеки дорожнього руху, а також привернення уваги населення до проблеми порушення Правил дорожнього руху.

Співробітники Управління патрульної поліції в Луганській області спільно з активістами руху «Сильні громади» ГО «Центр ЮЕй» нанесли короткі інформаційні гасла-написи «Зніми навушники», «Візьми дитину за руку», «Чекай на зелене світло», «Сховай телефон» на тротуарах біля ожвавлених перехресть міста в районі автовокзалу та біля ВНУ ім.В.Даля аби привернути увагу громадян до дотримання елементарних правил при переході проїзної частини. До акції також долучилися активні студенти та учні шкіл міста.

Нерідко ми можемо спостерігати прикрі випадки, коли дорослі не тримають дитину за руку та вона несподівано вибігає на дорогу де рухаються автомобілі чи просто ігнорують забороняючий сигнал світлофора.

Або бачимо підлітків, вся увага яких сконцентрована у смартфоні, а вуха закриті навушниками — ці пішоходи створюють реальну небезпеку як для себе, так і для водіїв.

Написи, які патрульні разом зі школярами нанесли на асфальт, одразу кидаються в очі і мають на меті привернути увагу пішоходів та зменшити кількість ДТП за їх участю.

Координатор руху "Сильні громади" у Рубіжному Євген Ільченко


Подпишитесь на "Трибун" в вашем TelegramFacebook и Youtube. Оперативно и лаконично о самом важном

Редакция сайта не несёт ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
Сделай свой вклад в развитие социальной журналистики! Сбавьте социальное напряжение в обществе. Мы предлагаем вам сообщить информацию о событиях в Донбассе, которая рассказывает всю правду о жизни и войне на Луганщине. Все нужно рассказывать через истории жизни обычных людей. Моб. 063 409 98 64, tribun7989@gmail.com
Добавить


Другие статьи рубрики

Популярные

Войти

при помощи учетной записи на сайте Трибун

У вас нет логина? Зарегистрируйтесь

Никнейм или e-mail:
Пароль:

Или используя аккаунт от соцсетей:

Регистрация нового аккаунта

У вас есть логин?

Никнейм:
Пароль:
Подтвердите пароль:
E-mail:
Операция выполнена успешно!